Кроки до модернізації та інновації в обліку та аудиті10 Грудня 2020р.

Сьогодні  в нашому університеті розпочалась VІ Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку», що  присвячена 20-й річниці створення кафедри аудиту.

Ректор КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко висловив подяку усім, хто стояв у витоків  кафедри, а також керівництву факультету обліку та податкового менеджменту: «Цифрова революція якісно змінює деякі професії, особливо це стосується  бухгалтерського обліку.  Зайнятість стає нестандартною. Професії бухгалтера, аудитора вступають в період ренесансу. Серед трендів: посилення консалтингової функції в оподаткуванні, міждисциплінарність, дуальна освіта.Сьогоднішня конференція – приклад професійної консолідації.  На наших очах створюються системи екологічного аудиту».

Наталія Коноваленко, консультант з фінансового управління, координатор регіональних програм STAREP та PULSAR по Україні та Білорусі  (Світовий банк) розповіла про підтримку Світовим банком розвитку бухгалтерської професії у країнах Східного Партнерства.

Завідувач кафедри аудиту Олена Анатоліївна Петрик назвала нові об’єкти аудиторських завдань (блокчейн-напрям в аудиті, фінансова звітність у форматі   XBRL) та особливості діяльності в умовах сталого розвитку.

P.S. Інформація про конференцію буде поновлюватись.