Батл проектів першокурсників-фінансистів03 Грудня 2019р.

Під час Corpfin startup battle, що відбувся 3 грудня, першокурсники проявили креативність та застосували здобуті знання на практиці. Чудові проекти презентували 12 команд, 56 студентів фінансового факультету кафедри корпоративних фінансів і контролінгу програм «Корпоративні фінанси» та «Інвестиційний менеджмент». До нас завітали партнери, представники міжнародних компаній Deloitte (Томяк Тетяна, Литвинець Яна), KPMG (Курочка Ольга, Горбань Ірина), Bakertilly (Христіанінова Галина, Чеботарева Аліса) L’ORÉAL (Ромашко Ярослава, Стельмащук Андрій), Raiffeisen Bank Aval (Гвоздьова Катерина, Ковальчук Сергій), Альфа – Банк (Нерсиян Асмік, Степчук Анна) та UGEN (Кожухівська Анастісія, Роман Куриленко), Marketing Club (Лазарук Юрій).  Обговорюючи стартапи, поважні члени журі поділилися своїм досвідом, дали слушні поради та цінні настанови. Дякуємо за професіоналізм та гарній настрій, будемо чекати у гості знову!

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (фото)