8 жовтня у День юриста у Будинку офіцерів відбувся фінал Турніру на Кубок Головного територіального управління юстиції в місті Києві08 Жовтня 2018р.

8 жовтня у День юриста у Будинку офіцерів відбувся фінал Турніру на Кубок Головного територіального управління юстиції в місті Києві, який проводиться вже вчетверте.

Проведення Турніру стало доброю традицією для представників столичної юстиції та вищих навчальних закладів України. Це - довгоочікувана подія для студентів. Підготовка до заходу тривала 9 місяців!

Попередні етапи змагання були сповнені духу перегонів та змагання. 16 команд та сотні студентів узяли участь у Турнірі. Конкурсний відбір стартував ще в травні 2018 р.. За цей час команди не тільки показали свої вміння та знання, а й отримали безцінний досвід командної роботи, ознайомились із ключовими завданнями органів юстиції.

Учасники знімали короткометражні фільми, готували наукові статті, писали твори, брали участь у флешмобах та конкурсах.

До складу журі фіналу конкурсу, котре пильно слідкувало за ходом перегонів, увійшли голова – начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко; заступник голови журі - Віталій Гдичинський – голова координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві; Андрій Балицький – заступник генерального директора комунального підприємства Київської обласної ради «Готово»; Світлана Мороз – керівний партнер юридичної компанії «Діктум»; Юлія Лабутіна – приватний нотаріус міста Києва.

Традиційно фіналістів Кубку вітали творчими подарунками – вокалом та танцями  від студентських колективів.

У фіналі змагались чотири команди, а саме, Національної академії внутрішніх справ України "Юстиніан", Міжнародного університету розвитку людини "Україна" "Мисливці за розумом", Академія адвокатури України "Ad Gloriam" та Юридичний інститут Київськогонаціонального економічного університету імені Вадима Гетьмана "Ad Glorium".

Переможець був визначений у ході брейн-рингу, котрий став справжнім батлом між командами, під час якого команда Юридичного інституту КНЕУ виборола ІІ місце.

Вітаємо команду за яскраву та гідну гру: Ірину Полякову, Вікторію Ковальову, Наталію Решетняк,  Вікторію Руду, Аркадія Запорожченка та наукового керівника, координатора команди доцента, к.ю.н, доцента кафедри конституційного та муніципального права Рижук Ю. М.