Презентація спеціалізації «Менеджмент персоналу» силами студентів.17 Жовтня 2018р.

Студентка 4-го курсу  факультету управління персоналом, соціології та психології Дода Олександра в рамках плану профорієнтаційної роботи кафедри управління персоналом та економіки праці презентувала спеціалізацію «Менеджмент персоналу».

Подія відбулася 8 жовтня 2018 року у школі №3 м. Жмеринка Вінницької області за участі завуча школи Заграй Лесі Василівни та учнів 10-11 класів. Учням було цікаво почути від випускниці цієї школи про Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, про факультет, про спеціалізацію «Менеджмент персоналу», про особистий досвід Олександри у навчанні та опануванні такої цікавої спеціалізації. Презентація Олександри учням дуже сподобалася.

Після загальної інформації про університет, факультет та спеціалізацію Олександра провела зі школярами тренінг на тему «Рівні розвитку групи» з циклу занять, які сама Олександра проходить в межах навчальної дисципліни «Управління командами» в КНЕУ. У процесі тренінгу учні прослухали коротку міні-лекцію про рівні розвитку групи, розважилися під час проведення «криголамів» та попрацювали у складі трьох підгруп, оцінюючи рівень розвитку своєї учнівської групи-класу.

Працювали учні в команді злагоджено та спокійно, набуваючи компетентностей визначення рівня розвитку групи та уміння працювати в команді. Загалом тренінг виявився корисним учням та самій Олександрі. Учні змогли зрозуміти свої сильні сторони та слабкі місця щодо рівня розвитку свого учнівського класу. А Олександра вкотре переконалася в тому, що вона правильно обрала собі професію, що їй цікаво працювати з людьми, організовувати їхню роботу.