Вітаємо зі славним ювілеєм22 Травня 2020р.

Шановний Анатолію Микитовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас зі славним ювілеєм, зичимо міцного здоров’я, творчих успіхів, натхнення!

Ви знаний учитель, видатний науковець, щирий колега і Людина з великої букви!

Ваші особисті здобутки в науковій, навчально-методичній роботі у сфері фінансів стали надбанням численних фахівців не тільки нашого університету, а й України.

Студенти та аспіранти, яких Ви виховали, утілюють у життя ті знання і досвід, які Ви їм передали. За Вашими підручниками навчаються всі вітчизняні фінансисти. Дякуємо, що завжди були і залишаєтесь мудрим наставником!

Можна з упевненістю стверджувати, що Ви є фундатором вітчизняної освітньо-наукової школи фінансів підприємств і корпоративних фінансів.

За Вашого сприяння ефективно працювала Комісія з фінансів, банківської справи та кредиту НМК МОН України.

Ви об'єднали фахівців від Львова до Луганська, від Чернігова до Севастополя. З великою вдячністю науковці усієї країни відзначають високі стандарти, запроваджені за Вашої безпосередньої роботи щодо підготовки фахівців галузі фінансів.

Нехай нескінченна дорога Істини, Добра та Любові долається Вами легко, із Захопленням та Мудрістю!

Щастя, родинного Тепла, Затишку і Комфорту Вам і Вашим близьким!

З Повагою та Любов'ю  -  колектив кафедри корпоративних фінансів і контролінгу.