Декларація з сімейним лікарем09 Вересня 2020р.

В умовах карантину та пандемії COVID-19 у кожного студента повинна бути укладена декларація з сімейним лікарем. Університет уклав Меморандум про партнерство з клінікою, яка буде обслуговувати студентів та співробітників БЕЗКОШТОВНО в межах декларації. За узгодженим графіком сімейні лікарі клініки будуть вести прийом пацієнтів на території медпункту університету.Все, що потрібно – укласти декларацію з лікарем клініки.

Про клініку. «Мій Лікар» - це приватна клініка, що знаходиться по вул. Борщагівська 145.

Для студентів і співробітників клініка пропонуємо організацію безкоштовного первинного медичного обслуговування.

Чому безкоштовно? Тому що клініка уклала договір з Національною службою здоров’я України, згідно з яким держава компенсує медичне обслуговування пацієнтів.

Що саме ви отримаєте безкоштовно в межах декларації з лікарем? З повним переліком можна ознайомитись у наказі МОЗ №504 від 19.03.2018 р. Якщо ж коротко, то декларація дозволяє отримувати безкоштовно:

• необмежені у кількості консультації з терапевтом чи сімейним лікарем
  • медичні довідки та лікарняні листи
  • направлення до вузьких лікарів-спеціалістів
  • щеплення за Календарем вакцинації
  • окремі аналізи та дослідження.

У чому переваги клініки у порівнянні з іншими, наприклад, державними клініками?

• молода та привітна медична команда,
  • сучасні та комфортні умови приватної клініки,
  • відсутня реєстратура та черги під кабінетами, замість є запис через контакт-центр чи мобільний додаток
  • укласти декларацію можна за 5 хвилин за телефоном контакт-центру
  • сімейні лікарі клініки будуть вести прийом на території гуртожитку.

Укласти декларацію чи отримати більше інформації 0800331100

www.semed.com.ua