Ярмарок вакансій пропонує стажування, підробіток та постійну роботу23 Жовтня 2019р.

Традиційний Ярмарок вакансій «Кар'єра у великому місті» (осінній сезон), що відбувся 23 жовтня в КНЕУ, зібрав чимало компаній роботодавців, визнаних лідерів ринку. Ярмарок відвідали сотні першокурсників, які бажають поєднувати роботу та навчання, а також студенти старших курсів, які вже працюють, але мають амбітні наміри щодо кар’єри.
Визначити домінуючі риси характеру та схильності до певної професії допоміг психогеометричний тест, який пропонували представники Київського міського центру зайнятості. Серед ключових навичок, що актуальні у найближчі п’ять років, названо: емоційний інтелект, здатність до ведення переговорів; швидкість в оцінці ситуації та прийнятті рішення; когнітивна гнучкість; аналітичне мислення; креативність; орієнтація на клієнта та управління людьми.
«Випускник університету, який встиг попрацювати не за фахом, має більше шансів працевлаштуватися на високооплачувану роботу, - вважає директор Центру зв’язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» О.В. Чуб. – Важливо не стільки досвід роботи, скільки розуміння і відповідальне ставлення до посадових обов’язків. – За спостереженням фахівців, ті, хто почали працювати в осінній період, найдовше працюють в організації».
Оголошено результати конкурсу резюме «СV FOR THE CITY». Переможцями стали три студентки КНЕУ. За кількістю «лайків» кращим роботодавцем визвано компанію Coca-Cola HBC Ukraine.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (фото)