Досконалість і якість – для відродження України07 Листопада 2019р.

З нагоди Європейського тижня якості в Україні 7 листопада у КНЕУ проведено науково-практичну конференцію «Досконалість організацій: ділова культура та системний менеджмент».
У вітальному слові ректор КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Д.Г. Лук`яненко розповів про модель управління якістю в університеті, що націлена на інноваційність, проектний менеджмент, академічну доброчесність, цифрову адаптованість та результативність. «Врешті-решт, від якості освіти залежить якість життя. А сучасна людина має навчатися протягом всього життя», - зауважив він.
Про цілі сталого розвитку України до 2030 року розповів президент Української асоціації досконалості та якості, почесний президент Міжнародної гільдії професіоналів якості, академік Української академії наук П.Я. Калита. «На форум «Дні якості в Україні» ми збираємось 28 років поспіль, - нагадав він. – Починали з обговорення якості продуктів. Тепер на часі якість менеджменту. КНЕУ імені Вадима Гетьмана – саме та платформа, де ініціюється нова підготовка сучасних фахівців». Про освітні можливості для формування практичних компетенцій здобувачів вищої освіти в Україні доповіла проректор з наукової роботи КНЕУ, директор Інституту вищої освіти КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Л. Л. Антонюк.
Відбулись семінари для фахівців підприємств щодо систем антикорупційного менеджменту та систем управління в освітніх організаціях.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (фото)