Економічна аналітика для прийняття правильних рішень20 Квітня 2019р.

У конференц-залі КНЕУ 19 квітня відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Економічна аналітика: сучасні реалії та прогностичні можливості».

«Програма «Економічна  аналітика», запроваджена у КНЕУ, має практичне спрямування, - підкреслив декан факультету економіки та управління Олександр Востряков. – Сьогоднішня дискусія сприятиме формуванню відповідної мережі експертів».

Директор Департаменту статистики та звітності Національного банку України Юрій Половньов розповів про сучасні технології роботи з даними в центральному банку країни. «Сучасне динамічне середовище потребує швидкої обробки значних обсягів різної інформації з різних джерел», - зазначив він, ознайомивши з  поняттям «великі дані», запровадження яких оптимізує роботу.

Провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України при МЗС Дмитро Єфремов виступив з доповіддю «Сучасні принципи та підходи в аналітиці міжнародних відносин», наголосивши на врахуванні таких важливих чинників як економіка, культура, психологія.

«Аналітика економіки - це мистецтво аналізу отримати певний інструмент під конкретну задачу», - зазначив доцент кафедри економічної теорії КНЕУ Микола Галабурда, навівши низку цікавих фактів.

На конференції йшлося про роль командного духу у прийнятті ефективних бізнес-рішень. Обговорено, які дані можуть бути у відкритому доступі. Проведено аналіз ризиків інвестиційної привабливості публічних компаній на прикладі комерційних банків. Проаналізовано роль Китаю у соціально-економічному розвитку України.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса  Гуторова

Студентка – волонтер другого курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту Анна Ходаківська (фото)