Відбулося урочисте привітання команди Enactus КНЕУ07 Листопада 2014р.

6 листопада 2014 р відбулося урочисте привітання команди Enactus КНЕУ, яка зайняла 3 місце на Всесвітньому кубку міжнародного конкурсу студентських соціальних проектів Енактус (Enactus) в Китайській Народній Республіці.

Проректор з науково-педагогічної роботи Т.Є. Оболенська від імені університету привітала переможців та вручила Почесні грамоти членам команди.

Найвагомішим проектом команди представленим у Пекіні є проект "iLearn", який було розроблено та реалізовано у партнерстві з Громадською спілкою "Освіторія" та за підтримки Благодійного фонду Василя Хмельницького "Шляхи у майбутнє". "iLearn" - це онлайн платформа для підготовки дітей-сиріт та дітей з соціально незахищених сімей до складання Зовнішнього незалежного оцінювання.

Поширення соціальних проектів задля підвищення життєвих стандартів та рівня якості життя людей вкрай важливо сьогодні! Бажаємо команді Enactus КНЕУ подальших успіхів та перемог.

За інформацією Центру суспільних зв'язків.