КНЕУ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ16 Квітня 2019р.

КНЕУ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІІІ-ІV РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ІЗ ДИСЦИПЛІНИ
«ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА АУДИТУ»

З 8 по 10 квітня 2019 р. на базі Миколаївського національного аграрного університету (наказ Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році») було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту». В зазначеному заході, який відбувся у три тури (теоретичний, тестування, практичний), взяли участь 167 студентів із 55 закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації з 25 міст України.

Від ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» в олімпіаді взяли участь дві студентки 5-го курсу магістратури за напрямом «Аудит та державний фінансовий контроль» Тетяна Таранік та Ольга Духовська, яких на високому рівна підготували викладачі кафедри аудиту: завідувач кафедри аудиту д.е.н., проф. Олена Анатоліївна Петрик, доцент кафедри к.е.н., доц. Надія Олександрівна Бугай, доцент кафедри к.е.н., доц. Ілля Олександрович Мариніч.

Результатом такої плідної співпраці стали I (переможне і єдине) місце Тетяни Таранік, яке засвідчене Дипломом I ступеня переможця II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» 2018/2019 навчального року серед закладів вищої освіти та численні призи, зокрема: сертифікат на проходження навчання, що організується одним з лідерів на ринку аудиту «Baker Tilly»; сертифікат на безкоштовну туристичну поїздку автобусним туром «Приємний вікенд у Празі» (Львів – Краків – Прага – Дрезден – Карлові Вари – Львів) від ТВ ВПГО «Спілка аудиторів України» в Одеській області; сертифікат учасника II-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту».

Також, сертифікат учасника II-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» отримала Ольга Духовська.

Варто відзначити, що одним із членів оргкомітету Олімпіади була Петрик Олена Анатоліївна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри аудиту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, яка у 1995 році започаткувала в КНЕУ дисципліну «Організація і методика аудиту». Олена Анатоліївна отримала Подяку за підготовку студентів та участь в організації Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту».

Кафедра аудиту сприяла формуванню подарункових пакетів учасникам Олімпіади за рахунок залучення аудиторських фірм в якості спонсорів.

Більш детальну інформацію про Олімпіаду можна дізнатися тут.

Колектив кафедри аудиту та факультету обліку та податкового менеджменту вітає з переможним місцем Тетяну Таранік, успішною участю в олімпіаді Ольгу Духовську та отриманими нагородами наших студенток, а також їх наукових керівників д.е.н., проф. Олену Анатоліївну Петрик, к.е.н., доц. Надію Олександрівну Бугай, к.е.н., доц. Іллю Олександровича Мариніча!

Бажаємо творчої наснаги, успіхів у навчанні і роботі та нових перемог!