Фінальне засідання Вченої ради Університету у 20-21 н.р.24 Червня 2021р.

24 червня під керівництвом ректора відбулось підсумкове в цьому навчальному році засідання Вченої ради Університету.

Серед питань Порядку денного: доповіді про результати роботи кафедр, навчально-наукових інститутів та факультетів Університету у 2020/2021 н.р. та їх готовність до нового навчального року; про підсумки роботи Вченої ради; затвердження Положення про моніторинг інноваційного внеску кафедр у формування високого рейтингу Університету в його науковій атестації; створення Громадського об’єднання «Українсько-китайська освітня платформа «Один пояс, один шлях»; підготовка до святкування 115-ї річниці з дня заснування нашого Університету; клопотання щодо призначення кращим студентам іменних академічних стипендій Верховної Ради України, іменних академічних стипендій Президента України, академічних стипендій імені Вадима Гетьмана, академічної стипендії імені Михайла Грушевського, академічної стипендії Кабінету Міністрів України.

Також під час засідання Дмитро Лук’яненко виконав почесну місію і привітав  заступницю директора Юридичного інституту КНЕУ Оксану Кузьменко з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник науки і техніки України». Вітаємо з заслуженим визнанням особистого внеску у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави. Також відомчими відзнаками Міністерства освіти і науки України, почесними грамотами КНЕУ нагороджені науково-педагогічні працівники Університету за значний інноваційний внесок у формування високого рейтингу Університету в його науковій атестації, за високий рівень підготовки студентів до Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів студентських наукових робіт у 2020 р. тощо.

Детальніше про подію читайте на сторінці Вченої ради Університету.