Бюджет та інвестиції в плануванні розвитку міст та селищ04 Листопада 2020р.

У столиці нині втілюється 51 інвестиційний договір, що насамперед стосується будівництва шкіл, дитячих дошкільних закладів,  транспортної інфраструктури. Що саме визначає напрямки інвестиційного розвитку Києва, які є перешкоди? Як спланувати бюджет  районних центрів та селищ?  Які процедури державних закупівель на локальному рівні? Що треба знати про реформу бухгалтерського обліку?

Ці та інші питання жваво обговорювалися  під час першого дня онлайн-воркшопу «Сучасні питання локальних публічних фінансів та місцевого самоврядування». Модератор -  доцент кафедри фінансів, голова Ради молодих вчених КНЕУ Ганна Котіна.

Свою думку щодо інвестицій висловив Даніель Зайберлінг, директор представництва фонду Ганса Зайделя в м. Києві, керівник проектів  Фонду в Україні, Республіці Молдова і Румунії.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (скріншоти)