Засідання Гаранта ОНП 281 "Публічне управління та адміністрування"15 Березня 2021р.

23 лютого 2021 року відбулось розширене засідання Гаранта ОНП 281 "Публічне управління та адміністрування"  професора Оболенського О. Ю., молодих дослідників кафедри регіоналістики та туризму, їх наукових керівників та представників громадського самоврядування Університету (Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНЕУ, Студентської академічної Ради та Профспілки студентів та аспірантів КНЕУ).

Були обговорені питання ролі громадського самоврядування в підготовці докторів філософії, можливості залучення аспірантів кафедри до онлайн Мережі молодих дослідників КНЕУ, як каналу розповсюдження корисної наукової інформації щодо грантових можливостей, проведення вітчизняних та міжнародних наукових заходів, конкурсів для молодих дослідників. Також були висвітлені питання міжнародного наукового і культурного співробітництва з іншими вищими навчальними закладами, науковими установами та організаціями.

Серед інших питань, на заході обговорювалися питання щодо змісту «Положення про НТ» та  анкетування інститутом соціологічних досліджень КНЕУ. Також учасникам заходу було надано короткий звіт за результатами діяльності Наукового товариства та Ради молодих вчених за 2020 рік.