Глобальна стратегія – локальні проєкти09 Грудня 2020р.

Сьогодні, 9 грудня 2020 року, у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відкрита нова сторінка практичної співпраці з територіальними громадами. Ректор університету проф. Дмитро Григорович Лук’яненко і міський голова Коростеня Володимир Васильович Москаленко підписали Меморандум про партнерство та ділове співробітництво.

Плідна підготовча робота, проведена сторонами, увінчалася домовленістю про створення та впровадження освітньо-консультаційної платформи для реалізації концепції «lifelonglearning» для жителів територіальної громади. Заплановано реалізувати ряд проєктів, що стосуються спільних навчальних програм з підготовки висококваліфікованих фахівців, перепідготовки керівних і педагогічних працівників; консалтингових послуг, а саме: консультування представників органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-структур, громадського сектору, закладів освіти щодо економічних, інвестиційних, освітніх питань, розвитку туризму і міської громади; формування економічної та фінансової грамотності та розвиток «softskills» у молодого покоління.

Для реалізації проєктів заплановано створення освітнього центру в м. Коростені, Житомирської області, взаємний обмін досвідом, знаннями між університетом і міською громадою. Маємо надію, що така співпраця принесе користь молоді, бізнесу, представникам міської влади, громадському сектору Коростеня і викладачам КНЕУ.