70 річниця з Дня заснування КНР01 Жовтня 2019р.

Привітання з 70-ою річницею заснування КНР!

З нагоди 70-ої річниці заснування Китайської Народної Республіки колектив Науково-дослідного інституту досліджень сучасного Китаю імені Бориса Курца КНЕУ висловлює щирі вітання китайським партнерам, колегам та студентам!

За сімдесят років КНР досягла неймовірно потужних результатів у соціально-економічному, технологічному розвитку завдяки стратегічній політиці уряду країни,  сумлінній і самовідданій праці китайського народу. Сьогодні Китай – це держава-лідер у глобальній економіці та політиці, а також є прикладом для багатьох країн, що розвиваються.

У цьому році наші держави відзначають двадцять сьому річницю дипломатичних відносин. За ці роки стратегічні напрями українсько-китайської співпраці постійно розширюються, зокрема, тісне співробітництво у галузі освіти, науки та технологій між університетами, науково-дослідницькими центрами й інститутами. Ми впевнені, що подальша співпраця між університетами України та КНР має невичерпаний потенціал, та сподіваємося на поглиблення цієї кооперації.

Колектив Інституту щиро бажає миру та процвітання народу Китаю, а також посилення позицій на світовій арені!

Дроботюк Ольга Володимирівна

к.е.н., директор Інституту досліджень сучасного Китаю