Участь ректора КНЕУ в урочистій церемонії відкриття навчальної програми Huawei «Насіння для майбутнього — 2020»19 Жовтня 2020р.

19 жовтня 2020 року відбулася урочиста церемонія відкриття навчальної програми «Насіння для майбутнього — 2020» (Seeds for the Future — 2020), яка започаткована світовим технологічним гігантом, лідером в галузі інформаційно-комунікаційних технологій – компанією Huaweiу 2008 році. Навчальна програма спрямована на розвиток талантів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій та налагодження культурних зв’язків між країнами. За роки її реалізації участь взяли понад 3600 студентів із 108 країн. В Україні проєкт стартував у 2016 році та за цей час 30 студентів, з 14 університетів із 8 міст пройшли стажування в штаб-квартирі в КНР.

В цьогорічній урочистій онлайн церемонії з вітальним словом виступили генеральний директор HuaweiUkraineМа Ці, ректори та проректори провідних університетів України – КНУ ім. Шевченка, КПІ, КНЕУ, НАУ, а також своїм досвідом поділилися випускники програми минулих років. Ректор КНЕУ, Лук’яненко Дмитро Григорович, у своєму вітальному слові підкреслив важливість технологій у сучасному економічному розвитку і формуванні конкурентоспроможної економіки, зазначив про стрімкий вплив цифровізації на ринок праці, особливо в умовах глобальної пандемії COVID-19, окреслив ключові виклики, які стоять перед суспільством та урядами країн світу, а також наголосив на ключовій ролі освіти у процесі цифрової трансформації.

Дмитро Григорович привітав з перемогою 50 студентів України, які отримали можливість навчатися на програмі Huawei«Насіння для майбутнього – 2020». Зокрема, серед цьогорічних переможців студентки 4-го курсу факультету МЕІМ – Осадчук Валерія, Шайдецька Варвара (МЕ-408), які також є науковими стажерами Інституту досліджень сучасного Китаю ім. Бориса Курца при КНЕУ.

Цьогоріч навчальна програма триватиме до 23 жовтня включно і через пандемію COVID-19 відбуватиметься онлайн. Основна тематика курсів навчальної програми «Насіння для майбутнього — 2020»: інтелектуальні технології та мережа 5G, тенденції у сферах хмарних обчислень і штучного інтелекту, створення розумного світу майбутнього, основи кібербезпеки (електронна комерція, цифрова економіка тощо). Також під час програми студенти матимуть змогу познайомитися із культурою Китаю, поспілкуватися із експертами галузі про нові технології. Після іспитів найкращі студенти отримають призи та можливість стажування в Huawei Ukraine з перспективою на подальше працевлаштування.

Детальніше про програму: https://www.huawei.com/minisite/seeds-for-the-future/index.html