Успішна акредитація програми PhD Фінанси, банківська справа та страхування02 Жовтня 2020р.

На черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було розглянуто акредитаційну справу 3-гоосвітньо-науковогорівня (PhD)зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». За всіма критеріями оцінювання якості освітньої програми були отримані високі оцінки і програма була акредитована. Причому за критеріями, які характеризують якість проектування та цілі освітньої програми, людські ресурси, прозорість та публічність ОНП, а також можливості навчання через дослідження програма PhD Фінанси, банківська справа та страхування, яка реалізується в Університеті отримала максимально високі оцінки (А). За оцінкою ж галузевої експертної ради (ГЕР) програма отримала найвищі бали (А) по шести із десяти критеріїв.

Щиро вітаємо увесь колектив Університету!

Гаранта програми Терещенко Олега Олександровича,  професорсько-викладацький склад факультету фінансів, на якому реалізується програма, студентів Ph.D.