Знакова подія Університету15 Жовтня 2018р.

11 жовтня на урочистому засіданні Вченої ради Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара з нагоди 100-річного ювілею закладу ректорові КНЕУ Дмитру Григоровичу Лук'яненку вручили диплом та посвідчення «Почесний доктор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара». Цього року лауреатів було восьмеро. Усі вони отримали мантії, почесні медалі «За вірну службу ДНУ» та виголосили промови. Дмитро Лук’яненко зауважив, що для нього це велика честь – бути в президії поруч зі знаними науковцями. «Для людини 100-років – це багато. Для університету 100 років – це юність. Хочу, щоб університет відчував себе 100-літнім юним, креативним, здоровим, у якого все попереду, – побажав Дмитро Григорович. – За останні 10-15 років у наше життя увірвалися глобальні тенденції. Університетам потрібно відповідати на виклики часу. На стиках різних галузей знань будуть виникати нові науки, спеціальності, факультети. І молодий 100-річний класичний університет, який має найширший перелік спеціальностей, має усі можливості для таких своєчасних перетворень».

Зазначимо, що звання «Почесний доктор ДНУ» за рішенням Вченої ради присвоюється з 1993 року, лауреатами стають видатні вітчизняні та зарубіжні вчені. Сьогодні звання «Почесного доктора ДНУ» удостоєні 45 видатних науковців.

Шановний Дмитре Григоровичу, щиро вітаємо Вас з почесним званням доктора ДНУ!

Бажаємо міцного здоров’я, здійснення накреслених планів і задумів, творчих злетів, нових успіхів на славетній ниві виховання молодого покоління, натхнення в роботі на благо науки і вищої освіти нашої країни. Нехай Ваша невтомна самовіддана праця, професіоналізм, далекоглядні рішення, мудрість керівника завжди виводять наш Університет на нову орбіту успіхів і здобутків вищої освіти!

Колектив Університету