Ярмарок вакансій у КНЕУ: весняний сезон17 Квітня 2019р.

Ярмарок вакансій у КНЕУ: весняний сезон

Понад 40 компаній зі світовим визнанням взяли участь у ярмарку вакансій «Кар’єра у великому місті», що відбувся 17 квітня у КНЕУ.

Весна – найкращий час для пошуку підробітку влітку, а також постійної роботи. Більшість студентів КНЕУ успішно поєднують роботу з навчанням. Чимало випускників досягли успіху, тому не дивно, що на ярмарок вакансій завітали навіть першокурсники.

«Якщо хочете працювати, знайдіть роботу, яка вам подобається», - привітав студентів ректор університету Д.Г. Лук’яненко, а потім поспілкувався із роботодавцями, поцікавившись, які вимоги до
кандидатів, умовами роботи, розвитком та професійним зростанням.

Знання англійської і навіть двох іноземних мов – чи не найголовніший критерій, на який звертають увагу роботодавці у виборі кандидатів. Готові до змін, цілеспрямовані, креативні і, звичайно, доброзичливі – ось хто потрібен на ринку праці! Цінується відчуття командного духу, позитивне мислення. Центр зв’язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» КНЕУ, який очолює О. В. Чуб, надає необхідну консультацію, навчає, як правильно скласти резюме. Так, на ярмарку вакансій оголошено переможців конкурсу резюме «CV FOR THE CITY».

Розіграно також суперприз від Академії продажів Андрія Крупкіна. Від компанії KPMG відбулася презентація «Професія аудитор: секрети та лайфаки». Переможцем конкурсу «Кращий роботодавець весняного сезону» визнано компанію L’ OREAL Україна. Втім, біля кожного стенду компаній збиралися студенти, проходили тестування, задавали питання. Вибір є!

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова
Фото: фахівець з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасія Рогачова