КНЕУ відкриває двері для кожного09 Грудня 2018р.

На День відкритих дверей, що відбувся 8 грудня в університеті, приїхали майбутні  абітурієнти з Луцька, Полтави, Корсунь-Шевченківська, Донецької області, Київщини. «Одна справа – прочитати інформацію на сайті, і зовсім інша – побачити все на власні очі, відвідати майстер-класи від факультетів, інститутів, які запропоновані у програмі заходу», - така  спільна думка одинадцятикласників, які завітали до КНЕУ.  Кожен під час реєстрації мав можливість не лише почути корисну інформацію, а й наприкінці заходу взяти участь у розіграші подарунків від університету.

У конференц-залі багатолюдно, біля стендів факультетів  викладачі відповідали на численні запитання,  знайомили з освітніми програмами. Головну ж інформацію про флагмана економічної освіти  - КНЕУ, що має бренд лідера, відомий інноваційною діяльністю, широкими міжнародними зв’язками, студенти  почули з перших вуст. «Ринок праці постійно змінюється, тому наша навчальна програма орієнтована на адаптацію до нього, на виклики майбутнього, - наголосив ректор КНЕУ, професор Дмитро Григорович  Лук'яненко. – Але  вступ – це ще не гарантія вашого успіху. Золоті правила в процесі навчання: не вчитися підприємництву, а бути підприємливими; не вчитися заробляти потім, а заробляти вже зараз; не шукати роботу після, а вже сьогодні». Окрім того, у КНЕУ створені всі умови для всебічного розвитку студентів: Центр культури і мистецтв, спортивний комплекс, стадіон, діє студентське самоврядування, є офіс омбудсмена.

Проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків професор Віктор Іванович Чужиков розповів, що  КНЕУ має 70 двосторонніх угод про міжнародне академічне співробітництво з 30 країнами. Студенти університету беруть участь у міжнародних проектах, дослідницьких мережах, є переможцями  престижних конкурсів. У ВНЗ діють англомовні магістерські програми.

Відповідальний секретар приймальної комісії Андрій Миколайович Поплюйко розповів про особливості вступної кампанії 2019 року. «Основні етапи вступної кампанії: складання ЗНО, подання заявок через кабінет вступника, і, власне, вступ, - сказав він. -  Я раджу моніторити наш сайт, особливо на початку літа, де знайдете всю необхідну інформацію». Більшість запитань стосувалися кількості бюджетних місць, прохідних балів – усе це залежить від обраної освітньої програми. До речі, студенти-контрактники, які добре навчаються, після кожного семестру за наявності бюджетних місць можуть перевестися на державну форму навчання. Такий механізм діє у КНЕУ два роки. Головний пріоритет – набрані бали.

Вступайте до КНЕУ - і ви глибоко зануритесь у світ сучасних технологій,  здорового корпоративного духу, постійного вдосконалення  й успішної самореалізації!

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова