КНЕУ відвідала делегація представників Посольства Франції в Україні12 Грудня 2018р.

Зустріч, що відбулася 11 грудня, була інформаційно насиченою та сприяла наведенню нових контактів у роботі над спільними проектами.

Проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків Віктор Іванович Чужиков  зазначив: «КНЕУ, історія якого почалася 1906 року, перетворився на флагмана економічної освіти та науки.  Розвивається міжнародне співробітництво,  університет бере участь у грантах,  ми пишаємось студентами – переможцями олімпіад, престижних конкурсів».

Директор Центру магістерської підготовки КНЕУ, завідувач кафедри міжнародної економіки Анатолій Михайлович Поручник презентував гостям книгу «Франция в глобальном мире: поиск конкурентной стратегии».

Французьку мову в КНЕУ сьогодні вивчають 200 студентів. Професор кафедри маркетингу, директор Французько–Українського інституту менеджменту Ірина Леонідівна Решетнікова докладно розповіла про роботу над спільними програмами з кількома установами зарубіжної країни та запросила представників Посольства провести у квітні 2019 року в стінах університету спільні заходи в рамках «Французької весни».

Аташе з питань наукового та університетського співробітництва Посольства Франції в Україні Сільвен Ріголле  та аташе з питань співробітництва в галузі французької мови Фабріс Пето порадили, з якими саме університетами можна  навести контакти, а також проінформували про заходи, у яких краще взяти участь для пошуку партнерів, а в майбутньому - проведення спільних наукових досліджень.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова