KNEU hub - активне підприємницьке та інноваційне середовище26 Червня 2019р.

Концепція Центру  підприємництва та інновацій  KNEUhub презентована 26 червня у КНЕУ.

«Наш університет пройшов усі моделі розвитку, починаючи від інституту. Нині реалізуємо модель підприємницького університету, - наголосив ректор КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко. – Стрімкий час змін диктує нові підходи. У єдиному трикутнику – наука, бізнес та освіта.  Головний корпус університету має приміщення та аудиторії, які  потребують сучасного дизайну. Нема сенсу витрачати гроші на косметичний ремонт. Так, велике  приміщення колишнього читального  залу ми перетворимо на активне підприємницьке середовище, де студенти будуть спілкуватися, реалізувати свої бізнес-проекти».

У структурі такого Центру передбачено коворкінг, бізнес-інкубатор та акселератор, інноваційні лабораторії та науково-дослідні групи, дискусійні клуби та тематичні школи, агенція з фандрайзингу, інноваційний фонд».

Декан факультету управління та економіки Олександр Володимирович  Востряков  відзначив: «Місія створення Центру – надихати і сприяти реалізації інноваційних ідей та підприємницького потенціалу студентів та викладачів у партнерстві з бізнесом для активізації суспільного розвитку».   Перераховано достатньо відомі компанії, які вже  дали згоду підтримати проект. Серед інших джерел фінансування будуть  власні кошти університету, благодійні внески, цільові внески спонсорів, партнерів та випускників.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)