Конференція трудового колективу КНЕУ12 Січня 2021р.

12 січня 2021 року в  режимі онлайн  відбулась конференція трудового колективу нашого Університету.
Насичений порядок денний включав низку актуальних питань:

• Звіт ректора КНЕУ за 2020 рік.
  • Погодження  зміни повного найменування університету.
  • Нова редакція Статуту КНЕУ імені Вадима Гетьмана.
  • Обговорення змін до Колективного договору університету.
  • Затвердження правил внутрішнього розпорядку та змін у складі Вченої ради КНЕУ тощо.

Ректор Дмитро Григорович Лук’яненко,  звітувавши  про виконання умов контракту з МОН України у 2020 році, зазначив , що незважаючи на корективи, які  Covid-19 вніс у навчальний процес, КНЕУ  подолав цей виклик.   Продовжується дистанційне навчання, не зупиняється процес диджиталізації університету,  реалізується  концепція  ребрендингу КНЕУ, що дозволить по-новому позиціонувати заклад на ринку освітніх послуг та відповідати сучасним тенденціям. В умовах карантинних обмежень вдалося  навіть збільшити кількість першокурсників.

КНЕУ займає високі позиції у багатьох рейтингах, має  найкращу наукову бібліотеку серед економічних вишів України та багато інших здобутків.
Ректор відповів на численні запитання, що надійшли у чаті, а також розповів про подальші плани щодо майбутніх змін в інфраструктурі університету, наприклад,  щодо офісу студентського самоврядування, відкриття на території читального залу Центру  підприємництва та інновацій  KNEUhub та інших.

За участі Голови профспілки працівників КНЕУ пройшло обговорення питань, що стосувалися змін до основних положень Колективного договору КНЕУ .
Насамкінець, колектив КНЕУ вшанував пам'ять ректора А. Ф. Павленка (1987-2016), який народився  11 січня,  і зробив неоцінений внесок у розвиток університету, адже ми маємо майбутнє, якщо шануємо свою історію та традиції.