КРОК ЗА КРОКОМ ДО ПОСТАВЛЕНОЇ МЕТИ09 Лютого 2019р.

День відкритих дверей, що відбувся 9 лютого у КНЕУ, зібрав абітурієнтів та всіх охочих здобути освіту в нашому університеті з усіх куточків України.

На ярмарку вакансій факультетів та інститутів КНЕУ викладачі відповідали на численні запитання, розповідали  про переваги навчання в університеті. До заходу підготовлено спецвипуск газети «Економіст» з докладною інформацією про факультети та спеціальності, який із цікавістю проглядали випускники шкіл та їхні батьки.

«Університет давно вийшов за межі економічної спеціальності, -  наголосив у мотиваційному слові доктор економічних наук, професор, ректор Д.Г. Лук’яненко. – Світ швидко змінюється, тому успішними будуть креативні та кваліфіковані люди. Разом із викладачами ви будете опановувати нові технології. КНЕУ імені Вадима Гетьмана – відомий  бренд з високим рейтингом. У чому запорука успіху? У нас працюють висококваліфіковані викладачі, навчаються кращі студенти та панує корпоративний дух».

Що ще пропонує наш університет? Це підприємницька орієнтація, міжнародна академічна мобільність, зокрема укладено 70 двосторонніх угод про міжнародне співробітництво з 30 країнами, серед них: Великобританія, Італія, Німеччина, Естонія, Канада, Кіпр, Польща, Швейцарія.

Інноваційна динаміка, сучасні технології – не єдині супутники сучасної людини. «Ви маєте бути не лише розумними, але й здоровими та креативними, - підкреслив Дмитро Григорович. – І ми про це дбаємо.  В університеті розвинена інфраструктура: спортивне містечко зі стадіоном та басейном,  Центр культури і мистецтв, де можна розвивати свої таланти…»

І ще суттєва перевага навчання в КНЕУ – у нас  піклуються про майбутнє працевлаштування випускників. З першого курсу ви можете проходити практику, визначитись, а де краще про себе заявити та побудувати успішну кар’єру.

Про особливості вступної кампанії-2019  розповів заступник Голови приймальної комісії А.М. Поплюйко. КНЕУ стає ближчим до вас. Щочетверга в університеті проводиться День абітурієнта, працює інформаційно-консультаційний пункт вступника.

Директор Центру виховної роботи та соціальної адаптації студентів О.А. Чабанюк розповіла  про офіс омбудсмена із захисту прав студентів КНЕУ, який діє на принципах центризму.

На завершення заходу проведено майстер-класи факультетів та інститутів, презентовано нові освітні програми університету

ДО ЗУСТРІЧІ В КНЕУ!

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова.