Економічний університет Братислави (Словаччина) з 21 по 24 жовтня приймав делегацію КНЕУ на чолі з ректором Дмитром Григоровичем Лук'яненком.25 Жовтня 2018р.

До складу делегації увійшли також Віктор Іванович Чужиков, проректор з міжнародних зв'язків, Роксоляна Зіновіївна Любачівська, директор Центру міжнародної академічної мобільності. Представниками Економічного університету Братислави були:

Prof. Ing. Ferdinand DAŇO, PhD. - ректор;

Assoc. Prof. Boris MATTOŠ, PhD - проректор з міжнародних відносин;

Prof. Ing. Ľudmila LIPKOVÁ, PhD - заступник декана з досліджень та докторантури, факультету міжнародних відносин та завідувач відділу міжнародних економічних відносин та економічної дипломатії

Ing. Soňa GALANOVÁ - керівник департаменту міжнародного співробітництва.

Запланована зустріч передбачала обговорення питань подальшої плідної співпраці між нашими університетами, а також написання спільних наукових праць; розвиток міжнародної співпраці академічної мобільності (викладацького складу, студентів, аспірантів, адміністративного персоналу) на основі програм Erasmus + та інших міжнародних програм; організація міжнародного стажування; членство в редакціях наукових журналів університетів; проведення літніх шкіл та конференцій.