Меморандум про співпрацю з податковою службою07 Липня 2020р.

В університеті 7 липня  підписано Меморандум про співпрацю між КНЕУ  імені Вадима Гетьмана та Головним управлінням Державної податкової служби у  м. Києві.

Меморандум передбачає  надання методичних консультацій, практичну підготовку студентів, проведення спільних заходів (нарад, «круглих столів», семінарів, виставок),  планування та реалізацію   національних та міжнародних проектів.

«Багато випускників КНЕУ є керівниками податкової служби , - підкреслила  начальник управління Злата Володимирівна Лагутіна. –  Я бажаю й надалі тримати класичне міцне  підґрунтя, випускати чудових спеціалістів. Ми відчуваємо позитивний ефект від  дуальної освіти».

«Формат спеціальності обліку та податкового менеджменту суттєво змінився, - наголосив ректор КНЕУ Дмитро Григорович  Лук’яненко. – Навчальний  план та програму постійно потрібно  адаптувати до  професійного середовища та  потреб ринку».

Зокрема,  планується  участь студентів і викладачів у проведенні «днів відкритих дверей» в Головному управлінні Державної податкової служби у м. Києві, проходження в управлінні усіх видів практики,  обговорення  професійних та наукових програм.

«Завдяки аудиту я пізнав структуру різних підприємств», - зазначив декан факультету обліку та податкового менеджменту Микола Іванович Бондар. У новому навчальному році заплановано введення нових варіативних курсів професійних практико орієнтованих навчальних дисциплін, а також модернізацію існуючих освітніх програм.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)