Науково-педагогічних працівників КНЕУ відзначило Міністерство освіти і науки України05 Лютого 2019р.

Сьогодні, 5 лютого,  на засіданні вченої ради працівникам КНЕУ імені Вадима Гетьмана було вручено відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність.

Нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» відзначено професора кафедри економіко-математичного моделювання В.В.Вітлінського, Грамотою - завідувача кафедри фізичного виховання М.В. Дудка. Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено: професора кафедри комерційної діяльності  і логістики О.О. Диму;  доцента кафедри економіки та підприємництва В.В. Лаврененко; проректора з науково-педагогічної роботи, економіки та інфраструктури О.В. Садовника; доцента кафедри фінансів А.А. Славкову; доцента кафедри публічного управління та адміністрування Н.В. Федірко; начальника відділу кадрів Б.І. Чижа.

Щиро вітаємо наших співробітників та бажаємо подальших успіхів у роботі, наснаги та нових звершень!