Перший номер журналу “Університетська освіта”12 Вересня 2011р.

09.09.2011 побачив світ перший номер профільного науково-практичного журналу “Університетська освіта”, який присвячений висвітленню останніх подій університетського життя, важливих практичних аспектів становлення і розбудови дослідницьких університетів світового класу, сучасних наукових концепцій формування висококонкурентних університетських закладів тощо. Концепція журналу передбачає його структурування на окремі рубрики: події; тенденції розвитку вищої освіти; актуальне інтерв’ю; рейтинги університетів світового класу; стратегічний розвиток університетів; управління інтелектуальною власністю; освітні технології. У розрізі тих чи інших рубрик подаються матеріали з відповідної тематики чи спрямування.
Випуск “Університетської освіти” став можливим завдяки плідній, наполегливій та креативній праці цілої команди науковців та фахівців нашого університету. В редакційній колегії журналу представлені українські вчені і дослідники та відомий британський експерт у сфері вищої освіти Зоя Зайцева (міжнародна консалтингова компанія QS, Лондон).
“Університетська освіта” має сучасний стилізований дизайн, завдяки творчій роботі редакторів, верстувальника і художника. Журнал є різнокольоровим і надрукований на високоякісному папері, що в цілому додає йому певного оригінального іміджу. На сторінках Інституту вищої освіти КНЕУ, за постійною електронною адресою, журнал також буде доступний для вільного онлайн-перегляду і завантаження.

Підготував: Володимир Сацик, к.е.н., науковий співробітник Інституту вищої освіти, відповідальний редактор журналу “Університетська освіта”