Омбудсмен обстоює права студентів КНЕУ31 Травня 2018р.

На позачерговій студентській конференції 30 травня 2018 р. було обрано омбудсмена з прав студентів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Це випускник нашого університету Богдан  Валерійович Ярмоленко, член наглядової ради університету, а також партнер компанії Ernst & Young.  Уже кілька років він працює в рамках проекту AESOP STUDENTS OMBUDSMANпрограми ERASMUS+.

Наш університет бере участь у роботі спільного проекту AESOPSTUDENTS OMBUDSMAN, партнерами якого є кілька десятків вишів Європи.  Керівник та координатор проекту проректор з науково-педагогічної роботи університету Тетяна Євгенівна Оболенська розповіла про позитивний досвід роботи  партнерів з представниками ЄС у сфері захисту та обстоювання інтересів студентів, а також про обов’язки  й завдання омбудсмена КНЕУ, який має взаємодіяти з Освітнім омбудсменом, що призначається Кабінетом Міністрів України.

Юридично за статутом він вище представників ректорату та вченої ради. До Богдана Ярмоленка може  звернутися кожен студент із будь-яких питань, що стосуються навчального процесу, наприклад, взаємовідносин з однокурсниками. В офісі омбудсмена  розглядатимуться скарги, пропозиції. Які ж інтереси студентів треба захищати, покаже практика.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю  та пресою Лариса Гуторова