Підготовка докторів філософії11 Березня 2020р.

Нещодавно відбувся круглий стіл «Актуальні напрями реалізації програм підготовки докторів філософії у ЗВО та наукових установах України». Метою заходу стало обговорення досвіду проєктування та реалізації освітньо-наукових програм підготовки докторів філософії відповідно до сучасної парадигми забезпечення якості освіти та запитів стейкхолдерів.

На круглому столі розглядалися важливі питання щодо підготовки докторів філософії. Також колеги розповіли про досвід створення разових рад з присудження ступеня доктора філософії у Донецькому національному університеті.

Окрім того, обговорили забезпечення якості навчання через дослідження за освітньо-науковими програмами.

Захід проходив в Інституті економіки промисловості Національної академії наук України в Києві. Ініціатором став Донецький національний університет ім. Василя Стуса.

В круглому столі взяли участь представники Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.