Експерти дали економічні прогнози19 Грудня 2019р.

Круглий стіл  «Підсумки 2019 – перспективи 2020 року: політичні, соціальні, економічні» зібрав двадцять провідних експертів, консультантів та науковців України, які проаналізували ключові події року,  що минає, та зробили  прогнози на прийдешній рік.

Учасників привітав директор Юридичного інституту А.М. Колодій: «Філософ Гегель писав: щоб дослідити явище, треба вивчати його з точки зору минулого, сучасного. Україна нині знаходиться на етапі модернізації, і дуже важливо прислуховуватися до голосу науки. Там, де наука гнобиться, майбутнього немає». Завідувач кафедри  політичних технологій В.Ф. Смолянюк відзначив доцентів та кращих студентів подяками за досягнення у роботі та навчанні.

«2019  рік започаткував новий політичний цикл, -  зазначив  директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики  Руслан Бортнік. – Нова архітектура влади ще не завершена, реформи продовжуватимуться в наступному році». Під час жвавої дискусії експерти висловили свої прогнози на 2020 рік.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)