Польсько-українська літня школа для аспірантів09 Серпня 2022р.

10.09.2022 -19.09.2022

Варшава, Польша

В рамках співпраці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Варшавської школи економіки, Польської національної асоціації аспірантів, Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України аспіранти КНЕУ запрошуються  до участі у польсько-українській літній школі для аспірантів, яка відбудеться у Варшаві, Польша, 10-19 вересня 2022 року.

Метою проекту є об’єднання польських та українських молодих вчених для зміцнення співпраці, ознайомлення з польською академічною інфраструктурою, налагодження зв’язків та сприяння створенню нових спільних дослідницьких проектів. Програма літньої школи включає наукові семінари, заходи з формування команди, а також сесію для презентації власних досліджень.

Всі витрати учасників літньої школи покриваються організаторами школи.

Будь ласка, надішліть своє резюме, мотиваційний лист (до 4 000 слів) англійською мовою та сертифікат  володіння англійською мовою на рівні В2 або вище на email:ivo@kneu.edu.ua

Дедлайн: 12 серпня 2022

Бажаємо Вам успіху!