Вітаємо з відзнакою професійних здобутків13 Грудня 2018р.

Президія Національної академії наук України постановою від 14.11. 2018 р. за досягнення у вирішенні найважливіших наукових і науково-технічних проблем, впровадженні розробок у народне господарство та практику соціально-культурного будівництва, підготовці і вихованні кадрів, за активну участь у громадському житті й самовіддану сумлінну працю нагородила:

• Лук’яненка Дмитра Григоровича, ректора університету Пам’ятною відзнакою на честь 100-річчя Національної академії наук України;
  • Колота Анатолія Михайловича, проректора з науково-педагогічної роботи Ювілейною почесною грамотоюна честь 100-річчя Національної академії наук України

Колектив університету щиро вітає  Лук’яненка Дмитра Григоровича, ректора університету, та Колота Анатолія Михайловича, проректора з науково-педагогічної роботи із відзнакою професійних здобутків та бажає міцного здоров’я, здійснення накреслених планів і задумів, успіхів у роботі на благо науки і вищої освіти нашої країни!