Прийняття військової присяги29 Серпня 2020р.

Студенти кафедри військової підготовки КНЕУ прийняли військову присягу.

Урочистості відбулися 29 серпня на плаці Юридичного інституту. На свято завітали  перший заступник начальник тилу Командування Сил логістики Збройних  Сил України (ЗСУ) Ю.В. Кондрашов,  заступник начальника ГУ Державної служби правопорядку ЗСУ І.В.Строкань та інші гості, приїхали  батьки та родичі студентів.

Серед економічних вишів України саме в КНЕУ у 2017 році з’явилася військова кафедра, де готують офіцерів запасу за спеціальностями «Організація речового забезпечення» та «Організація продовольчого забезпечення».

«Сьогодні святковий, якщо не святий день, - звернувся до студентів ректор КНЕУ  Дмитро Григорович Лук’яненко. – Наш університет  надає  не лише економічну, а й військову освіту. Один філософ сказав, що «мир – це короткий проміжок між війнами». Нині тривають війни за інформацію, за інтелект. Слово «патріот» наповнюйте змістом, якщо це потрібно для держави!»

Начальник кафедри військової підготовки Володимир Миколайович Шемаєв розповів про традиції, які склалися на кафедрі: святкування Дня захисника України, офіцерську звитягу,  проведення круглого  столу  «Логістичне забезпечення Збройних Сил». Від імені студентів слова подяки висловили  Анастасія Клименко та Юрій  Онопрієнко.

Настає урочиста мить  - прийняття військової присяги. Студентів благословив військовий капелан, протоієрей  Олег Скнар: «Хоча ви в захисних масках, я бачу  вашу внутрішню радість. Ви стали частиною великої родини».

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)