Семінар «Прикладна економетрика для економістів з R»27 Листопада 2019р.

Старший науковий співробітник Інституту аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі імені Лейбніца ,доктор наук,Олександр Павлович Перехожук, 23 та 24 листопада провів семінар для економістів з R.

В роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники, аспіранти кафедри економіко-математичного моделювання КНЕУ, а також колеги та представники з інших кафедрiВНЗ.

Учасники з цікавістю поставились до ознайомлення достатньо популярного та поширеного програмного середовища R. Було розглянуто використання R, а саме  можливості для здійснення статистичних аналізів, включаючи лінійну і нелінійну регресію, класичні статистичні тести, аналіз часових рядів і багато іншого.

Лектор,Олександр Павлович Перехожук,  поділився досвідом застосування на практиці цієї мови.

Семінар було проведено на високому професійному та науковому рівні.

Наприкінці учасники семінару мали можливість конструктивного обміну досвідом і майбутніми ідеями щодо проведення спільних досліджень.