Перші кроки в рекрутингу11 Березня 2020р.

Представники компанії Ancor провели для студентів КНЕУ гру HR Inside, яка максимально наблизила до посади рекрутера.
Гравців поділили на три команди, кожна визначила лідера. «Уміння домовлятися – дуже важлива навичка», - зазначив ведучий Антон Ванін і прочитав міні-лекцію щодо правил підбору персоналу. «Перший крок – зняття резюме, - продовжив він. Будьте уважні до так званого рваного резюме, коли людина працювала на різних посадах, з великими перервами у роботі. Зазвичай до 30 відсотків інформації в резюме не відповідає дійсності. Особисте інтерв’ю допоможе розпізнати претендента».
Протягом трьох годин гравці набули практичних навичок, визначилися, а чи варто в майбутньому обрати професію рекрутера. Витримати емоційне напруження, бути стресостійкими, створювати позитивний настрій іншим, вміння казати «ні», не образивши клієнта, – вміє не кожний.
Організатори заходу - Центр зв’язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива», кафедра управління персоналом та економіки праці.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (фото)