«Разом – на позитиві, з конкретними проектами!»06 Червня 2019р.

Ректор КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко 6 червня зустрівся з новообраним правлінням студентської академічної ради, радою студмістечка та студентським профкомом.
У КНЕУ навчаються близько 12 тисяч студентів. «Все, що є в наших корпусах, належить вам. Практично ви – господарі університету. І те, що закладете, залишиться для інших, - наголосив Дмитро Григорович. - Два корпуси є історичними будинками, що не пристосовані до сучасних занять. Нині інтенсивно шукаємо інвесторів, деякі аудиторії вже оновленні. Разом з вами ми зробимо красиве середовище».
Ректор згадав про скульптуру гривні, що встановлено біля головного корпусу. Розголос про «родзинку» університету пішов не лише в Україні, а й за її межами. На зустрічі студенти запропонували проект внутрішнього дворика.
«КНЕУ – це бренд, який не будемо змінювати, хоча вищий навчальний заклад давно не обмежується економічною освітою. Окрім військової кафедри, юридичного інституту, впроваджені нові програми, зокрема, для медиків, - продовжив ректор. - Ми дотримуємось концепції підприємницького університету, який поєднує науку, бізнес та освіту. Актуальна діджиталізація».
Звичайно, йшлося про умови проживання в гуртожитку, харчування в їдальнях. Дмитру Григоровичу передано низку питань від студентів. Наступна зустріч відбудеться наприкінці червня.
«Я за конкретні проекти, - сказав Д.Г. Лук’яненко. – Вітаю ініціативу. І раджу нічого не відкладати, бо час швидкоплинний. Разом – на позитиві!»

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасія Рогачова (фото)