День соціолога в КНЕУ01 Жовтня 2019р.

З нагоди Дня соціолога (1 жовтня), який відзначається в Україні з 2011 року, кафедра соціології факультету управління персоналом, соціології та психології підготувала всім студентам та співробітникам подарунки, а також у конференц-залі організувала справжнє свято.
«Цього року на спеціальність «соціологія» вступили 24 студенти, - інформувала декан факультету Світлана Олексіївна Цимбалюк. - Я також бажаю якісного примноження, а колегам - активно брати участь у міжнародних проектах». «Ми, як лікарі, маємо вчасно поставити діагноз, - зазначила завідувач кафедри соціології Оксана Борисівна Гаєвська. – Вчасно поставити діагноз, тобто знайти ефективні методи, спрямувати роботу – це вже половина успіху».
Студенти всіх курсів влучно, дотепно та, надаючи корисну інформацію, представили викладачів та свої групи. Доцент кафедри соціології Владислав Володимирович Горбов, а також інші викладачі вручили усім посвідчення соціолога.

Довідка: Вперше у науковому середовище поняття «соціологія» вжив у 1873 році Михайло Драгоманов, зазначивши, що історична наука від нагромадження фактів повинна перейти до пояснення механізмів соціального життя та історичного процесу.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (фото)