Cпівпраця з University of Caen Normandy (France)02 Липня 2021р.

Центр міжнародної академічної мобільності (СIAM) продовжує активну співпрацю з іноземними партнерами. Цього навчального року до КНЕУ вперше завітали студентки Університету Кан - Нормандія (University of Caen Normandy, France).

23 червня у конференц-залі КНЕУ щиро вітали Колін Фішер, Клаудію Сіміоне, Макфі Смахі, які успішно опановували різні онлайн-дисципліни: «Лідерство», «Проєктний менеджмент», «Психологію», «Соціологію», «Право», «Конфліктність», а у травні приїхали до Києва для очної частини навчання.
За словами проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В. І. Чужикова, іноземні студенти показали свої найкращі здібності. Директорка Французько-українського інституту менеджменту І. Л. Решетнікова зазначила, що студенти фактично прорвали карантинну блокаду, швидко та легко інтегрувалися у вир нашого життя. Окрім навчання, гостей чекала насичена культурна програма. Самі ж студенти, не приховуючи емоцій, розповіли, що вони у захваті від КНЕУ, нашої столиці, прогулянки Дніпром, а візит до Національної опери України залишиться в серці назавжди. Гості з Франції відвідали також Харків, Полтаву, Одесу, Чорнобиль, і всюди відчували українську гостинність та тепло, про що обов’язково розкажуть друзям і знайомим.

Директорка Інституту англомовних програм О. І. Циркун на згадку про Україну вручила студентам подарунки, серед яких були вишиті українські оберіги, сувеніри від КНЕУ, але найбільш приємною несподіванкою стало привітання від команди Enactus KNEU, яка презентувала французьким гостям результат свого проєкту «HotPack», борщ швидкого приготування. Тому, повернувшись у Францію, дівчата будуть смакувати борщ і згадувати Україну!

Дякуємо Центру міжнародної академічної мобільності КНЕУ і всім причетним, впевнені, що попереду довготривале співробітництво між двома Університетами.

Чекаємо нових зустрічей у новому навчальному році!