РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ - І ЕТАП ПРАВОВОГО ТУРНІРУ НА КУБОК ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У МІСТІ КИЄВІ - 201830 Травня 2018р.

Вітаємо команду  Юридичного інституту КНЕУ «Adglorium» з вдалим завершенням  першого туру правового турніру на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві – 2018.

В межах І етапу Турніру - Конкурс наукових робіт на тему «Реформування органів юстиції: теоретичні та практичні аспекти» - командою, в особі Полякової Ірини (студентка 1 курсу магістратури), було підготовлено наукову статтю за темою «ОСВІТНІЙ ОМБУДСМЕН В СИСТЕМІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ» (науковий керівник доцент, к.ю.н. Рижук Ю. М.).

За результатами оцінок журі команда юридичного інституту КНЕУ зайняла 4-те місце у загальному рейтингу наукових робіт та перейшла до ІІ етапу Турніру, а Полякова Ірина нагороджена сертифікатом ІІ ступеня.

Успіхів та натхнення «Adglorium» у наступних турах змагань!

Деталі: http://www.justicekyiv.gov.ua/kubock_just.html