30 березня 2018 р. з робочим візитом до КНЕУ завітав ректор Державного університету імені Акакія Церетелі професор Георгій Гавтадзе з дружиною – пані Азою Іпширадзе, к.е.н., доц. кафедри бізнес- адміністрування зазначеного Університету30 Березня 2018р.

Історія співпраці між нашими університетами розпочалася з реалізації спільного проекту Еразмус Плюс КА2 (Розвиток потенціалу вищої освіти) «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена». Підписання Меморандуму про співпрацю у 2017 р. стало доданою вартістю виконання європейського проекту.

Відповідно до програми перебування наших гостей відбулися зустрічі з ректором КНЕУ проф. Д.Г. Лук’яненком, проректором з міжнародних зв’язків проф. В.І. Чужиковим та директором Центру міжнародної академічної мобільності Є.П. Коломієць-Людвіг.

У контексті запланованого розширення академічної та наукової співпраці було проведено наради з двома робочими групами у складі проф. Ільницького Д.О. (кафедра міжнародної економіки) та доц. Гаращенко Н.М. (кафедра стратегії підприємств), а також із завідувачем  кафедри європейської інтеграції Федірком О.А. та доц. зазначеної кафедри Чужиковим А.В.

Одним із напрямків співробітництва є запрошення студентів КНЕУ взяти участь у літній школі, присвяченій питанням торгівлі на міжнародних ринках цінних паперів "ForexMan" (Trade on International currency markets), що відбудеться у травні цього року в Державному університеті імені Акакія Церетелі (м.Кутаїсі, Грузія).