Вручення сертифікатів проєкту «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна»03 Грудня 2020р.

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі, які  кілька місяців навчалися у КНЕУ в рамках проєкту «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна», отримали сертифікати. Санні Пареш Латхіа (Танзанія), Хамід Вертені (Туніс), Кундаі Ліоннел Тадейо (Зімбабве), Євгеній Саленко і  Віталіна Сербін  (Україна) продемонстрували високу мотивацію до навчання, готовність до нових викликів та змін, вміння вийти із зони комфорту. Програма «Дім Європи» за фінансування Гете-Інституту у партнерстві з консорціум, включаючи Британську Раду в Україні, окрім навчання, передбачає також культурну програму. Студенти відвідали музеї та виставки столиці. Особливе враження на зарубіжних гостей справив Центр зв’язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» КНЕУ.

Вручення сертифікатів відбулось у конференц-залі КНЕУ. Студентів привітали проректор  з науково-педагогічної роботи та міжнародник зв’язків В.І. Чужиков,  директорка Центру міжнародної академічної мобільності Євгенія Павлівна Коломієць-Людвіг, декан факультету економіки та управління О.В. Востряков, викладачі кафедр.

На завершення усіх очікував смачний подарунок – торт із символікою організаторів програми.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)