Студенти коледжів КНЕУ відчули віртуальний смак грошей27 Квітня 2018р.

Два дні поспіль, 25 і 26 квітня, атмосфера в одній з аудиторій Університету вирувала від емоцій – студенти  коледжів КНЕУ імені Вадима Гетьмана змагалися у бізнес-турнірі «КНЕУ: БІЗНЕС-СТАРТ». Об'єднавшись у команди, студенти працювали на віртуальному підприємстві, заробляючи  гроші й перетворюючи  їх на солідний капітал. Використано  було сучасний бізнес-симулятор «ViAL+».

«Напружений марафон навчив нас спілкуватися, дослуховуватися до думки  інших», - сказав Сергій  Хмельницький. - Наснага, цікаві  ідеї  допомогли  нам перемогти». «Я пройшла  покрокову інструкцію для відкриття успішного бізнесу», - задоволено розповідає Анастасія Жупій».

Назви команд учасники придумували самостійно: «Фортуна», «Патріотки», «Ефект», «Вкусняшки», «Сухарики», «Бізнес-прогрес», «Страусляндія» тощо. Відчуваєте різницю в самооцінці?

Ініціатор й організатор заходу - генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій,  доцент  кафедри стратегії підприємств КНЕУ  Віталій Ярославович Паздрій  - зауважив активність молоді, жагу знань, пошук власних рішень: «Кожен бізнес розпочинається з людини.  Наш турнір - стартовий майданчик для формування нового покоління випускників, які гідно представлять свою продукцію не лише в Україні, а й на міжнародному ринку».

Матеріали підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова.