Складання військової присяги27 Липня 2019р.

Студенти другого курсу кафедри військової підготовки склали  військову присягу на вірність українському народові. Урочистості відбулись 27 липня біля головного корпусу КНЕУ. На свято приїхали батьки та родичі студентів.

У вітальному слові ректор  КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко відзначив високий рівень підготовки військових фахівців за спеціальностями «Організація речового забезпечення» та «Організація продовольчого забезпечення», який здійснюється в університеті з 2017 року.  «Одна справа – бути волонтерами,  і зовсім інша – займатися цим професійно», - наголосив ректор.

«Військова присяга - останній етап у підготовці офіцерів запасу», -  зауважив  завідувач кафедри Володимир Миколайович Шемаєв,  зачитавши списки найкращих студентів. До майбутніх офіцерів запасу також звернувся начальник Центру управління речового забезпечення ЗС України тилу ЗС України Дмитро Олександрович Кузнєцов.

Центр суспільних зв’язків