Пишаємось Вікторією Спартц, випускницею КНЕУ!06 Листопада 2020р.

Вікторія Спартц, яка здобула ступінь бакалавра міжнародної економіки та ступінь MBA в Київському національному економічному університеті, нещодавно впевнено перемогла на виборах у штату Індіана і потрапляє до нижньої палати Конгресу США - Палати представників. Згідно наведених даних, Вікторія здобула понад 187 тисяч голосів виборців. Під час своєї передвиборчої кампанії Вікторія наголошувала на своєму походженні, стверджуючи, що саме це сформувало її політичні погляди.

Вікторія - харизматичний лідер і має досвід у бізнесі, громадських організаціях та державному секторі. Вона багато в чому втілює американську мрію. Майбутня конгресменка народилася у місті Носівка на Чернігівщині в родині інженерів. У 2000 році вона переїхала з України до США, отримавши в Америці диплом магістра з професійної бухгалтерії в бізнес-школі Університету Індіани. Пройшла шлях від касира банку до фінансового директора та власника успішного бізнесу. Працювала в державних бухгалтерських фірмах, компаніях "Великої четвірки", компаніях Fortune 500. Також працювала фінансовим директором Генеральної прокуратури штату Індіана. Вікторія розпочала і в даний час володіє кількома бізнесами, включаючи фінансовий консалтинг, сільське господарство та нерухомість.
Щиро вітаємо Вікторію з перемогою! Бажаємо, щоб життєві сходи впевнено вели її до нових звершень, натхнення в роботі, надійної підтримки однодумців, а щаслива життєва вдача нехай супроводжує в усіх починаннях!