Студентські стартапи КНЕУ: сміливі ідеї, нестандартні рішення22 Грудня 2020р.

Як за  5 хвилин переконати інвестора, що ваш проєкт є унікальним,  в нього варто вкладати гроші?

Таку можливість мали студенти факультетів економіки та управління, міжнародної економіки та менеджменту, які  презентували власні стартап проєкти «Підприємницький університет»  (https://kneu.edu.ua/ua/events/geyeahear/). Отже, декілька ідей:

• «Кав’ярня без гаджетів»  на користь живого спілкування. Основні клієнти – молодь 15-30 років, а також компанії, що бажають провести корпоративи, не відволікаючись на смартфони.
  • «Музика для бізнесу» передбачає винагороду музикантам, твори яких виконуються  в публічних місцях.
  •  «Надійна валіза» запобігає крадіжкам речей в аеропорту. Власник може простежувати шлях валізи.
  • «Капсули для сну», завдяки яким людина висипається за 20 хвилин.
  • «Маркет-плейс для домашньої їжі». Споживачі – люди, що постійно зайняті на роботі.
  • «Електричні автобуси для м. Києва». Ідея – покращення екологічної ситуації.
  •  «Коворкінг – нові ідеї».

Презентації оцінили  експерти. Найкращі команди отримають  індивідуальну менторську підтримку для реалізації проєктів. Фінал конкурсу – 9 лютого.

Центр професійних та суспільних комунікацій КНЕУ