Студенти КНЕУ - фіналісти кейс-чемпіонату від НБУ25 Червня 2021р.

Вітаємо наших студентів, що стали фіналістами кейс-чемпіонату від НБУ!
Протягом 20.04.2021 - 28.05.2021 р. Національним банком України проводився Всеукраїнський студентський кейс-чемпіонат з агрострахування.

На відбірковому етапі кейс-чемпіонату НБУ змагалися 27 команд з різних закладів вищої освіти України, у тому числі чотири студентські команди під керівництвом викладачів кафедри банківської справи та страхування КНЕУ.

Переможцями відбіркового етапу стали дві студентські команди, які увійшли у п’ятірку фіналістів кейс-чемпіонату НБУ.

У фіналі, що відбувся 09.06.2021 р. на платформі ZOOM, переможцями стали наші студенти, зокрема:

ІІІ місце – посіла команда у складі магістрів 5 курсу освітньої програми «Банківський та страховий менеджмент»  Захарченко Олександра та  Ігонін Катерина – науковий керівник – професор кафедри банківської справи та страхування  Кривошлик Т.Д.;

IV місце - посіла команда у складі бакалаврів 4 курсу освітньої програми «Фінанси» Гордієнко Катерина, Прокопчук Вікторія та Савенко Софія – науковий керівник – доцент кафедри банківської справи та страхування Димніч О.В.

Переможці отримують можливість стажування у НБУ, сертифікати учасників, а також цінні призи.

Вітаємо студентів – переможців кейс-чемпіонату та їхніх наукових керівників і бажаємо успіхів!