Студенти КНЕУ стали віце-чемпіонами на міжнародному студентському конкурсі CGMA Emerging Leaders Competition 202005 Листопада 2020р.

Вітаємо команду КНЕУ з 2 місцем на міжнародному студентському конкурсі нових лідерів CGMA Emerging Leaders Competition 2020!!!

Конкурс CGMA Emerging Leaders Competition 2020 проводився за ініціативою The Chartered Institute of Management Accountants (СІМА, Великобританія) у партнерстві з компаніями UBS та Kaplan, які поділяють бачення CIMA щодо розвитку та виховання молодих талантів в усьому світі.

В конкурсі  прийняли участь 392 студентів з 21 університету з 8 країн Центрально-Східної Європи та Євразії.

Команда КНЕУ у складі студентів третього курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту Чайковського Олексія, Маринчак Ольги, Фетман Вікторії та Войтко Івана, посіла друге місце в фіналі цього конкурсу, потупившись лише досвідченій команді із Азербайджану. Ментор команди – директор Інституту англомовних програм Циркун Олена Ігорівна.

Авторитетні судді, серед яких представники таких міжнародних компаній як Uniliver, UBS, PWC, BDOвисоко оцінили підготовку студентів, оригінальний підхід команди до вирішення поставлених проблем та презентаційні навички.

Ліщинська Вікторія Валеріївна

Координатор CGMA Emerging Leaders Competition в КНЕУ