Що може територіальна громада05 Листопада 2020р.

Дорожню карту для вироблення рішень, що сприятимуть зростанню фіскальної спроможності об’єднаних територіальних  громад (ОТГ), презентовано під час онлайн-воркшопу «Сучасні питання локальних публічних фінансів та місцевого самоврядування». В  анкетуванні брали участь 20 ОТГ майже з усіх областей України.

Учасники воркшопу поділилися досвідом створення ОТГ у країнах Європи, підкресливши важливість інформаційного порталу, а також належного юридичного супроводу. Директор Інституту післядипломної освіти Денис Гризоглазов   розповів  про можливості підвищення кваліфікації державних службовців за напрямом фінансів місцевого самоврядування в КНЕУ.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (скріншоти)